Jeneratör Bakımı Fiyatları

BY IN Genel Henüz yorum yok

Jeneratör Genel Yıllık Bakımı

Üsküdar Usta Elektrikçi Servis Hizmetleri Jeneratörün bozulmasının önüne geçilmesi için ilgili servisi tarafından bir dizi bakımları yapılır. Bunlardan biri de jeneratörlerin sorunsuz çalışabilmesi için yapılması önem arz eden yıllık bakımdır. Düzenli bir şekilde yapılan aylık bakımların yanında jeneratör elektronik sisteminin genel işleyişinin ne durumda olduğu hakkında bilgi veren genel yıllık bakımlarının da yapılması jeneratörlerin sağlıklı çalışması açısından son derece önemlidir. Bu yüzden ilgili servis tarafından jeneratörlerin bakımının eksiksiz ve zamanında yapılması gerekir. Peki, yılda bir defa yapılan genel yıllık bakımda nelere dikkat etmek gerekir ? Her şeyden önce jeneratörün içinde bulunan sibop ayarıyla bakıma başlamak önemlidir. Bakıma enjektör ayarlaması yapılarak devam edilir. Jeneratörün çalışmasını sağlayan marş motoru ve radyatör motorunun da gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra jeneratörün içindeki suyu ısıtmak ve soğutmakla görevli olan termostat kontrolü yapıldıktan sonra yağ filtresi değiştirilerek jeneratör bakımı ve onarımı sonlandırılır.

Jeneratör bakımlarını Aksatırsanız neolur?

Jeneratörler içten yanmalı motor kullandıklarından dolayı Yağ Filitre Ve Soğutma Sistemlerini Peryodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu bakımların yapılmaması Durumunda Jeneratörünüzün Ömrü kısalıcak Ve tam ihtiyaç Duyduğunuz Zaman Motor arızası vererek Ağır masraf açıcaktır Jeneratör Peryodik Bakımlarını Usta olmayan kişilere yaptırmamanız gerekmektedir. Usta Elektrikçi.

 

Jeneratör Bakımı Fiyatları

Jeneratör Bakım Fiyatları Jeneratör tipine Göre Değişmektedir Bunun İçin Usta elektrikçi Firmamızı arıyarak jeneratör marka modelini verirseniz Ustalarımız sizlere Bakım servis yağ filitre fiyatları hakkında Sizlere Net bir Bilgi verebilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?

You must be logged in Yorum Yapın.