Salacak elektrikçi

BY IN Genel Henüz yorum yok

Üsküdar Salacak Mahallesi elektrikçi

Usta elektrikçi müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

Müşteri memnuniyetinin kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri tespit edilerek değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiyetle ele alınarak yenileme yada onarma faaliyetleri gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızdan hemen müdahale edilerek iyileştirmeler yaparız. Tecrübemiz,deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti” ne dönüştürmek için kullanırız.

Elektrik tesisat tamiri : Elektrik kablolarının deforme olsası sonucu yada Dairenin Tadilata Girmesi Kablo tesisatının yenilenmesi hizmeti Müşterinin istedeğine Göre Yanmaz Kablo kullanmayı Tercih ederiz.

Elektrikli Ev Aletleri Tamiri: Evimizde Kullandıgımız Elektrikli ev aletlerinin bozulması Durumunda Müşterinin istediğine Göre El blendırından Ütü Soba Elektrikli Süpürge Tamirini Yapmakdayız Garantisi Bitmiş ürünlerinizi İlk Günki Gibi yeniler tekrardan kulanmanızı Sağlarız.

Avize Korniş Montaj Hizmetleri: Evinize Aldığınız Avizelerin montajı Kornişlerin Değişimini Yapmaktayız Avize montajı Görünürde Basit olsada Avizelerin Yanlış montajı Sonucu Avizenin montaj apartlarının Düzgün Yapılmaması Durumunda Avizelerin ev içinde yaşayan insanlar Zarar vermesi mümkündür Montaj yapıldıkdan Test ve Kontrollerini Yaparız.

Güvenlik kamera Sistemleri Montajı: Bizden alınmış olsun alınmamış olsun Hertürlü Güvenlik kamera Sistemini sizin istediğiniz Doğrultusunda Montajını Yapmakdayız Bizden Hangi kamera DVr cihazı almanız konusunda Telefon edebilir fikir alabilirsiniz.

Elektrik Sigortası Değişimi: elektrik Sigortalarının yanması Yada Bozulması Durumunda Bizi Arayabilir Sigorta Değişim Hizmetlerimizden Yararlana bilirsiniz.

Olumlu geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizin göstergesidir. Bu nedenle Ustaelektrikçi Salacak’de müşterileri geri bildirim vermeleri için teşvik eder.

İşçilik konusundaki kalite anlayışımız Salacak’de hep farkıyla sizlerle buluşuyor. Yapılan her iş, satılan ürünler her zaman bizim garantimiz altında sizlere sunuyoruz.

Bizim ile çalışmak sonuçları herzaman siz değerli müşterilerimize artıları olmuştur.Memnun olamayan bir müşteri için yapılan işlem o iş bitmemiştir. Ustaelektrikçi, ekibine güveniyor ve müşterimiz memnuniyeti sonucu işlerini teslim eder.

Ne Düşünüyorsunuz ?

You must be logged in Yorum Yapın.