Selimiye Elektrik Servisi

BY IN Genel Henüz yorum yok

Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi Elektrik tesisatı arasında bulunan kabloların zaman geçtikçe eskimesi yada bükülmeler ile beraber kırılması sonucu kablolarda bir takım temassızlıklar olabilmektedir. Bu temassızlıklar elektrik akımının kablodan geçmesini önler. Bu hal teknik onarım hizmeti gerektirir. ayrıca bazen sürede kablonun hasar görmesinden dolayı birtakım sorunlar yaşanabilir. şirketimiz bu durumlar için gezici elektrik ustası ile 7-24 garantili ve ekonomik tamir hizmeti vermektedir.slider-960x300

Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Elektrik arıza Tespiti ve Tamiri
Elektrik arızaları yaşamın olağan akışı çerçevesinde karşılaşılabilen sorunlardandır. umumi arızaların yanı sıra kimi elektrik ustası ile profesyonel teknik hizmet alınması gereken arızalar ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumlar umumi şekilde;Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları şeklindedir. fakat şirketimiz her türlü elektrik bakım, tamir ve bozukluk tespiti ve tamiri noktasında 15 yıllık tecrübesi ile garantili ve ekonomik hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arızanızda şirketimizi arayarak elektrik ustası gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Şalter sorunları
Elektrik devrelerinin çok gelen akımla ve voltaj sebebi ile ziyan görmemesi için ve devrenin manuel olarak kapatılıp açılabilmesi için uygulanan elektrik elemanlarından olan şalter bazı elektrik dalgalanmaları durumlarında bozulabilir. diğer bir durumda kablolarda olan kısa devreler sonucu yanabilir. benzeri pozisyonlarda şirketimiz gezici elektrik ustaları ile evinize meslek yerinize kısa süre arasında gelerek arızalarını giderir. 7-24 verilen hizmetimiz garantilidir. istanbul’ un tüm ilçelerine hizmet verilmekte.

Priz ve ampul arızaları ve değişimi
Prizler elektriğin tercih ettiğimiz elektronik aletlere geçişini saplayan elektrik elemanlarıdır. Eskime, kısa dönem, topraklama sisteminin ziyan görmesi benzeri sorunlarda prizlerde bozulmalar olabilmekte. çağrı merkezimize bağlanmanız mecburiyetinde gezici elektrik ustalarımız problemin çözümü için gece ve gündüz 7-24 evinize işyerinize gelebilir. Tamirat hizmetimiz garantili ve ekonomiktir.

Prizlerinizi ve ya ampullerinizi % yenileri ile değişimi isteyebilirsiniz. şirketimiz elektrik ustası ile priz ve ampul değişikliği hizmeti vermektedir.

Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Elektrik Sayaç Pano değişim yapmak
Elektrik sayaçları elektrik kullanımını ölçen cihazlardır. Bu cihazların arızalanması mecburiyetinde elektrik akımı ölçülemez. bununla birlikte elektrik sayaçları ayrıcalıklı prensiplere göre çalışırlar. Daha az elektrik ücreti ödemek için sayacınızı değişimi isterseniz davet merkezimizden şirketimize ulaşabilirsiniz. bununla beraber yüksek akımla elektrik kullanılan zamanlarda özellikle yaz aylarında yüksek klima uygulanan yıllarda sayaç panoları çok aşırı çok ısınır ve bozulabilir. Bu durumlarda talebiniz şeklinde şirketimiz gezici elektrik ustası’nı hemen evinize, işyerinize yollar. Hizmetimiz garantili ve ekonomiktir. ayrıca hizmet sonrası kapıda ödeme imkanı bulunur.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?

You must be logged in Yorum Yapın.